Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Avrupa Serbest Dalış Şampiyonası başladı!

[ORmanC-ı-*

Level 10
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
25 Ağu 2009
Konular
1,288
Mesajlar
6,475
Beğeniler
298
MmoLira
0
DevLira
0
#1
Sualtı Sporları Federasyonu'nun evsahipliğinde, Dünya Sualtı Konfederasyonu tarafından düzenlenen 1. Avrupa Serbest Dalış Şampiyonası, Kemer'deki Tropicano Restoran'da, sporcuların katılımıyla gerçekleşen kokteylle start aldı.

Kokteyle, Antalya Vali Yardımcısı Fazlı Akgün, Kemer Kaymakamı Seddar Yavuz, Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker, Dünya Sualtı Konfederasyonu Başkanı Achille Ferraro ve Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı İnkilap Obruk da katıldı.

6 Eylül Cumartesi gününe dek sürecek olan şampiyonada Türkiye, İspanya, Fransa, İtalya, Hırvatistan ile Rusya bayan ve erkek serbest dalış milli takımlarından toplam 57 sporcu mücadele edecek. 2 bölüm halinde yapılacak şampiyonada, ilk bölüm olan ''Küp Apnea'' müsabakaları, Phaselis koyunda, ikinci bölüm olan ''Dinamik Apnea'' müsabakaları ise, Lara'daki Titanic Otel'in havuzunda gerçekleşecek.

Yarışların ikinci bölümünün federasyonun internet sitesinden canlı olarak yayınlanacağı belirtildi. Öte yandan Türk Milli Takımı, 5 erkek ve 5 bayan sporcuyla şampiyonada mücadele edecek.
 
Üst