Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sualtı Hokeyi'nde 1. Lig'e yükselenler!

[ORmanC-ı-*

Level 10
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
25 Ağu 2009
Konular
1,288
Mesajlar
6,475
Beğeniler
298
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINGençlik ve Spor Müdürlüğü'ne ait Pınarbaşı'ndaki açık yüzme havuzunda 3 gün gerçekleştirilen müsabakalara 15 erkek, 5 de bayan takımı katıldı. Müsabakalar sonunda erkeklerde İzmit Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü birinci, İzmir Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü ikinci ve Kocaeli Yarımca Spor Kulübü üçüncü oldu.

Bayanlarda ise, İzmir Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü birinci, Ankara Badim Spor Kulübü ikinci ve İzmit Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü üçüncü oldu. Müsabakalar sonunda erkek ve bayan takımlarında ilk 2'ye girenlerin Su Altı Sporları Hokeyi 1. Ligi'ne yükseldikleri belirtildi.

Zaman zaman sakatlanma ve krampların yaşandığı müsabakalarda sporcuların zon anlar yaşadığı görüldü. Sakatlanan ve ayağına kramp gören sporculara sağlık ekibi müdahale etti.

İzmit Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü Antrenörü Ali Eyüpoğlu, aynı zamanda milli takım antrenörlüğü de yaptığını belirterek, erkeklerde birinci ve kızlarda üçüncü olarak Malatya'da başarılı olduklarını söyledi.

İzmit Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü bayan takımı kaptanı Sema Perdahlı ve İzmit Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü erkek takım kaptanı Volkan Şanlı, başarılı olmalarını disiplinli ve azimli çalışmaya borçlu olduklarını belirttiler.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı Ahmet İnkılap Obruk, güzel müsabakalar yapıldığını belirterek, su altı sporunda Türkiye ve dünya dereceleri olduğunu, bunu daha ada arttıracaklarını kaydetti.
 
Üst