Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası başlıyor!

[ORmanC-ı-*

Level 10
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
25 Ağu 2009
Konular
1,288
Mesajlar
6,475
Beğeniler
298
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINŞampiyonaya Türkiye'nin çeşitli illerinden 70'e yakın sporcu katılacak. Şampiyonada dünya rekortmeni Cenk Devrim Ulusoy ile dünya ikincisi Derya Candağ da yarışacak.

Federasyon başkanı A. İnkılap Obruk ile başkan yardımcısı Yılmaz Akyunus, genel sekreter Oğuz Aydın, serbest dalış teknik kurul başkanı Levent Ucuzal, eğitim kurulu üyesi Kadir Sağlam, Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker'i ziyaret ederek şampiyona hakkında bilgi verdiler.

Obruk, şampiyonaya 70 sporcunun katılacağını belirterek, ''Dünya şampiyonalarında alınan başarılar sonucunda sualtı sporlarına karşı ilgi giderek artıyor'' dedi.

Hasan Şeker de şampiyonanın Kemer'de yapılmasından ötürü federasyon yetkililerine teşekkür ederek, ''Kemer sualtı güzellikleri ile de çok önemli bir bölge'' diye konuştu.

Şampiyona iki gün sürecek.
 
Üst