Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Raikon {KARAKTERLER} |RESİMLİ|Messert

messert

Level 10
TM Üye
Üye
Katılım
31 Tem 2010
Konular
754
Mesajlar
5,386
Reaksiyon Skoru
243
Altın Konu
0
Başarım Puanı
185
TM Yaşı
13 Yıl 10 Ay 2 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
-598
DevLira
0

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Rakion Karakterleri

DEMİRCİ...

images


ÖZELLİĞİ....
Demirciler iyi karakterli, güçlü ve kuvvetli bir karakterdir. Bu klasman askerler toplu ve yakın saldırıda çok etkilidirler ve en iyi verimi yakın dövüşte alırsınız. Çekiç saldırısı fazladan gecikme süresi alır ama düşmana muazzam ölçüde zarar verir. O tam anlamıyla bir yaratık katilidir.

SAVAŞCI...

images


ÖZELLİĞİ....
Kılıçlı Asker savunma ve saldırı istatistiksel puanları göz alındığında iyi bir dengededir. Eğer rakibin hareketlerini iyi okuyabilirseniz bir savaşı kolaylıkla Kılıçlı Asker ile yönetebilirsiniz. Standard tip bir karakter olan bu asker, oyuna yeni başlayanlar için idealdir. Zayıf noktaları ise uzun menzilde zayıf olması ve havadan gelen yaratık saldırılarına karşı savunmasız olması olarak özetlenebilir.BÜYÜCÜ....

images


ÖZELLİĞİ.....
Bir Büyücünün yalnız başına savaşması imkansızdır. Ama diğer karakterler ile bir takım halinde oynarlarken savaş alanında büyük etkiye sebep olurlar. Arkadaşlarını iyileştirme güçleri vardır ve uzun menzilli büyü saldırıları takıma yarar sağlayabilir.

OKÇU....


okcu.jpg

ÖZELLİĞİ...
Okçular bayandır ve silah olarak ok kullanır. Uzun menzil saldırılarında görev alır ancak yakın dövüş zamanlarında da kullanılabilir. Uzun menzilde çok iyidir, hava saldırılarına karşı sapasağlamdır ve takımını arkadan çok iyi korur. Ama grup halinde yaklaşan saldırganlara karşı biraz zayıftır. Bazı okçular kılıçlı askerlerden daha güçlüdür.

Teşekkürü Esirgemeyiniz..
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Paylaşımınız İçin Teşekkür Ederim.
 
Rica Ederim.
 
Tesekkürler Bilmeyenler Yeni Baslayanlar İcin Yararlı Olabilir..
 
Rica Ederim.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst