Reklam vermek için [email protected]
Kaynak ikonu

UK Truck Türkçe Yama %100 1

indirmek için izniniz yok
Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

SCS Software tarafından geliştirilen tır simülasyon oyunlarına bir yenisi daha eklendi.

Bu yeni oyunun adı UK Truck Simulator olarak belirlendi. Adından da anlaşılacağı üzere İngiltere için tasarlanmış bir yapımdır. Daha önce oyunun Almanya için tasarlanmış German Truck adında bir sürümü daha yayınlanmıştı.

18 Wheels of Steel ve Euro Truck alt yapısı kullanılan oyunun konusu diğer yapımlarla aynıdır. Tek fark oyunun İngiltere'de geçiyor olmasıdır. Oyunun geçeceği şehirler arasında Londra, Manchester, Liverpool, Aberdeen, Glasgow, Edinburg ve Newcastle gibi tanınmış ingiltere şehirleri sayılabilir. Kendinizi gerçek bir tır şoförü olarak görmek istiyorsanız bu oyundan da büyük biz zevk alabilirsiniz.

UK Truck Simulator Türkçe Yama Özellikleri

Yama ile UK Truck Simulator oyununun ve menülerinin büyük bir kısmını Türkçeye çevirebilirsiniz.
Dosya yapısı Euro Truck Simulator oyunundan farklı olduğu için kargo isimleri, gelen e-mailler vs. bazı yerler Türkçeye çevrilemedi.
indireceğiniz UK Truck Simulator türkçe yama dil eklentisi ile UK Truck Simulator oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. UK Truck Simulator TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

UK Truck Simulator Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce UK Truck Simulator oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı UK Truck Simulator oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak UK Truck Simulator Türkçe yama dil eklentisini "C:\Program Files\UK Truck Simulator" klasörüne kurmalısınız.


Link: DosyaUpload
Tarama:
VirusTotal
Yazar
Riev09
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
146
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Riev09 - Kaynakları

Üst