Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
The Witcher 3 - Super Turbo Lightining Modu
The Witcher 3 - Işıklandırma Grafik Modu

657-4-1484900929.jpg

Merhaba değerli TurkMMO okurları. Bugün sizler için yine harika modlar buldum ve The Witcher 3'ün ışıklandırma kalitesini bambaşka bir seviyeye taşıyacak olan ''Super Turbo Lightining Mod''u sizlerle paylaşacağım. Sizde The Witcher 3'ün harika grafiklerini harika bir ışıklandırma yaması ile taçlandırmak isterseniz konumuzun devamanı okuyun. :)
Bu mod sayesinde resmen The Witcher 3RTX kalitesiyle oynuyormuş gibi hissedeceksiniz.

The Witcher 3 Işıklandırma Modunun Tanıtım Videosu

The Witcher 3 Işıklandırma Modunun Görselleri
657-2-1484900930.jpg

657-0-1484900931.jpg

657-5-1484900929.jpg

657-3-1484900929.jpg

The Witcher 3 Işıklandırma Modu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

- Videodaki gibi ağaçları nasıl kaldırabilirim ?
- Witcher 3 kurulum klasörüne gidin, ardından bin \ shaders \ speedtree \ shaders_directx11 konumuna gidin ve bu 2 dosyayı iptal edin: Branches_shadowcast_vs.fx11obj ve Branches_vs.fx11obj (KNG sayesinde)

- Uzak dağlardaki ağaçları nasıl kaldırıyorsunuz?
- user.settings dosyasını açın ve MaxVisibilityDepth değerini 8 veya 4 olarak ayarlayın.

- Bu "ALT" sürümü nedir?
- novigrad'daki velen aydınlatması, daha karanlık bir sisli novigrad kullanmak istiyorsanız, tek fark bu

- Oyunumun video / ekran görüntüsü gibi görünmesini nasıl sağlayabilirim?
- Varsayılan olarak oyun sürekli olarak havayı değiştiriyor, sadece "temiz" havayı kullanıyorum, bu yüzden hata ayıklama konsolu kur ve şunu yaz: changeweather (WT_Clear)

- Hangi ayarı önerirsiniz?
- Her şey Ultra öneririm ve iyi bir makineniz varsa, kullanıcı ortamlarındaki bitki örtüsü aydınlatma değerlerini yükseltmeyi deneyin, bu kılavuzu kullanabilirsiniz:
http://www.geforce.com/whats-new/gu...eaking-guide#the-witcher-3-wild-hunt-tweaking

- The Witcher 3 Işıklandırma Modunu Nasıl Kurarım ?
- Oyununuzu en yeni sürüme güncelleyin, W3 kurulum klasörünüzde "mods" adlı bir klasör oluşturun, sonra STLM'i içine yerleştirin.

- Yama ile ilgili sorunları kime bildirebilirim ?
- İstersen twitter @essenthy'den bana her zaman ulaşabilirsiniz.

- Mod diğer modlarla uyumlu mu?
- evet STLM komut dosyalarını kullanmaz, bu nedenle herhangi bir modlaçalışır, başka bir aydınlatma / hava moduyla ÇALIŞTIRMAYIN !! Büyük ihtimalle oyununuz bozulur. Onun haricinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

- Hangi oyun sürümü desteklenir?
- Son sürüm ile kullanmanız tavsiye edilir. (The Witcher 3 GOTY Edition v1.31)

The Witcher 3 - Işıklandırma Grafik Modu İndir
DOSYAUPLOAD
VİRÜSTOTAL

Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
1
Görüntüleme
421
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme