Reklam vermek için [email protected]
Bu dosyalar en son Windows 10 AMD 1040 sürücülerinden alınmıştır ve Witcher 3'te AMD kullanıcıları için hoş bir performans artışı sağlıyor. Bu sürücüler DirectX 12 için üretilmiştir, ancak DirectX 11'deki Ekran Kartı sürücülerinin performansını da arttırırlar. Bu dosyalar Guru3D forumlarında yayınlanmıştır.

DirectX 12 çevresinde oluşturulmuş olmalarına rağmen, DirectX 11 oyunlarında bile önemli bir performans artışı sağlıyor gibi görünüyorlar. Bu, The Witcher 3 gibi oyunların bu gelişmelerden zaten yararlanabileceği anlamına geliyor! Tek bir r9 290'ım var ve bu dosyalar ile işlemci'nin yoğun olduğu bölgelerde genel olarak 5 fps'nin üzerinde ve hatta 10 fps'ye kadar kazanıyorum.

Performans iyileştirmeleri muhtemelen daha düşük işlemcilerde daha fazla görülecektir, çünkü bu sürücüler Ekran Kartı'nın daha fazla sürücü kullanmasına izin verir, böylece ekran kartı ve işlemcinin birbirleriyle daha iyi iletişim kurmasını sağlar!

Bu dosyaları içeren ve içermeyen yoğun bir alanda (örneğin Hierarch Meydanı veya Ford Ormanı) kıyaslama yapmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde kolayca yapabilirsiniz.

Performans iyileştirmeleri kazanıp kazanmadığınızı görün Her AMD kart için işe yaramayabilir, sadece birkaç sistemde test ettim ancak hepsinin nispeten yeni bir yüksek FPS değeri sağladım.

Lütfen sizin için çalışırsa hangi sistemi kullandığınızı yorumlarda belirtiniz! :) (Hangi kartı kullandığınızı da belirtmek başkalarına yardımcı olacaktır!)

Kurulum:
4 .DLL dosyalarını Witcher3.exe konumunuza çıkarın (ör. D: \ Games \ Witcher 3 The Wild Hunt \ The Witcher 3 Wild Hunt \ bin \ x64). İçinde
çalışması için "Witcher3.exe" ile aynı klasörde olmaları gerekir.

The Witcher 3 - AMD Ekran Kartı İçin Performans Arttırma Yaması İndir:
Link: DosyaUpload
Tarama: VirüsTotal
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
2
Görüntüleme
227
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme