Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Merhaba çok değerli Stardew Valley sevenler ve bütün TurkMMO üyeleri. Sizler için özenle araştırmalar yapıp oyunlara en uygun ve oyun deneyiminizi hat safhaya çıkaracak modlar bulup paylaşıyoruz. Tüm güncel yayınlanan Stardew Valley yamaların TurkMMO üzerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm yamaları özenle buluyoruz. Tanıtım ve kurulum bilgileriyle beraber Türkçe ve kırılmaz linkler ile sizlere sunuyoruz. Siz de oyun zevkinizi üst seviyelere çıkarmak ve çok çeşitli bir yama arşivine sahip olmak için mutlaka Oyun Yamaları kategorimize bir göz atın. Hadi şimdi konumuza geçelim.

Stardew Valley Nedir?
Tek bir kişinin 5 yılda tamamladığı, ufak bir çiftlik yönettiğimiz ve zamanla her türlü köy hayatına girip insanlarla kaynaştığımız bir yaşam simülasyonudur.

Stardew Valley - Kilitli Kapıları Açma Yaması
4338-1565962623-575746592.png


Stardew Valley Unlocked Doors Modu Nedir?
Bu yama ile beraber oyundaki tüm kilitli kapılar artık açık olacaktır. Gerek görevler, gerek arkadaşlık ilişkilerini aksattığınız için bazı kapılardan içeri giremiyorsunuz. Bu yama uzun uzun uğraşmak istemeyenler için tüm kapıların kilitlerini açar ve Stardew Valley dünyasında istediğiniz her yere rahatlıkla girip çıkabilirsiniz.
Pierre's General Store bile artık çarşamba günleri açık !
Tüm kapılar artık 7/24 girilebilir.
Evlere akşam 21.00'dan sonra girilebilir.

Yama çalışmazsa BWDYWORKS kurmanız gerekebilir, diğer modlar ile çakışmasını önler.


Stardew Valley Unlocked Doors İndir:
Link: DosyaUpload
Tarama: Virüstotal
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
1
Görüntüleme
431
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ßyMesMes - Kaynakları

Geri
Üst