Reklam vermek için [email protected]
Kaynak ikonu

Skyrim - Stones of Barenziah Görev Yaması 1

indirmek için izniniz yok
Selam sevgili TurkMMO takipçisi. Bugün sizlerle Skyrim - Stones of Barenziah görev yamasını paylaşmak istiyorum. Forumda bulunan TurkMMO Oyun Yamaları bölümümüzü takipte kalarak bir çok Skyrim ve diğer oyunların yamalarına daha kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yamalarda oluşan problemleri bizlere iletebilirsiniz.

Skyrim - Stones of Barenziah Görev Yaması
Skyrim - Stones of Barenziah Quest Markers Mod

9385-1-1419647223.jpgSkyrim - Stones of Barenziah Görev yaması nedir ?

Bu mod isminden de anlaşılacağı gibi bu mod hırsızlar loncasında açılan stones of barenziah görevindeki rastgele dağıtılmış taşları kolayca bulabilmeniz için haritaya işaret koyar. Bu tür toplama bulma görevlerini sevmiyorsanız ama oyunda her şeyi eksiksiz olarak tamamlak istiyorsanız bu mod işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Skyrim - Stones of Barenziah Görev yaması nasıl kurulur ?

Nexus Mod Manager uygulaması sayesinde bilgisayarınıza yamayı otomatik kurulum sağlayabilirsiniz. Nexus Mod Manager'a sahip değilseniz veya nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız forumumuzdaki konuya göz atabilirsiniz.

Manuel kurulum için aşağıdaki linkten yamayı indirin ve içindeki barenziahquesmarkers.esp dosyasını oyunun bulunduğu klasördeki datanın içine kopyalayın. Yamadan sonra oluşabilecek problemler için dosyayı atmadan önce datanın bir kopyasını alabilirsiniz.

Skyrim - Stones of Barenziah Görev Yaması Dosyaupload ( Manuel Kurulum )
Skyrim - Stones of Barenziah Görev Yaması Virustotal

Skyrim - Stones of Barenziah Görev Yaması Vortex - Nexus Mod Manager Linki ( Otomatik Kurulum )
Yazar
CaanibaL
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
166
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

CaanibaL - Kaynakları

Üst