Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

Skyrim - Gölge Kaldırma - No Shadows 1

indirmek için izniniz yok
Selam değerli TurkMMO takipçleri. Bugün sizlerle Skyrim - Gölge Kaldırma - No Shadows Yamasını paylaşmak istiyorum. Forumumuzda bulunan TurkMMO Oyun Yamaları bölümünü takip ederek bir çok Skyrim ve diğer oyunların yamalarına daha kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yamalarda oluşan problemleri bizlere iletebilirsiniz.

Skyrim - Gölge Kaldırma Yaması
Skyrim - Gölge Kaldırma Modu
Skyrim - No Shadows Mod

10789-1-1329899022.jpgSkyrim - Gölge Kaldırma - No Shadows Yaması Nedir?

Bu yama sayesinde bilgisayarın skyrimi 60 fps oynatacak kadar iyi değilse oyunun görsellerinde düzelleme yaparak bazı ışıkların renklerini değiştirerek ve gölgeleri kaldırarak size fps artışı imkanı sunar.

Skyrim - Gölge Kaldırma - No Shadows Yaması Nasıl Kurulur ?

Nexus Mod Manager uygulaması sayesinde bilgisayarınıza yamayı otomatik kurulum sağlayabilirsiniz. Nexus Mod Manager'a sahip değilseniz veya nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız forumumuzdaki konuya göz atabilirsiniz.

Manuel kurmak için yamanın içinden çıkan .esp dosyasını oyunun kayıtlı olduğu klasördeki datanın içine atın ve oyuna girerken yamayı aktifleştirin.

Eğer manuel kurulum yapacaksanız bu işlemleri yapmadan oluşabilecek sorunları önlemek ve tekrar eskiye dönebilmek için birer yedek almayı unutmayın. İyi oyunlar dilerim.

Skyrim - Gölge Kaldırma - No Shadows Manuel Kurulum Dosyaupload
Skyrim - Gölge Kaldırma - No Shadows Virustotal

Skyrim - Gölge Kaldırma - No Shadows Vortex - NMM Linki
Yazar
CaanibaL
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
203
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

CaanibaL - Kaynakları

Geri
Üst