Reklam vermek için [email protected]
Kaynak ikonu

Skyrim Gezgin NPC - Travellers of Skyrim Yaması 1

indirmek için izniniz yok
Merhaba sevgili TurkMMO takipçileri.
Bir Skyrim yamasını daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Artık TurkMMO Oyun Yamaları bölümünü takipte kalarak Skyrim yamalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Skyrim Gezgin NPC Yaması
Skyrim Gezgin NPC Modu
Travellers of Skyrim Mod


skyrim33.jpgskyrim22.jpg

skyrim11.jpg


Skyrim Gezgin NPC Yaması nedir?

Bu yama sayesinde oyunda 30 konum arasında seyahat eden toplam 50 NPC ekler. Bu npcler şehirdeki hanlara girip çıkabilir onlarla ticaret yapabilir kendinize takipçi olarak yanına alabilirsiniz. Eklenen 50 NPC'nin içeriğinde 10 Simyacı (Zehirler, iksirler, malzemeler satılır.) 10 Şifacı ( İyileştirme iksirleri satılır.) 10 Tüccar ve 20 Paralı asker (500 altınla kiralayabilirsiniz.) Paralı askerler arasında 6 büyücü (2 Alev, 2 Buz, 2 Yıldırım yetenekleri kullanan büyücüler) 4 Ranger ( Kılıç ve yay kullanan askerler) 6 savaşçı ( 3 Tek elli, 3 Çift Elli silah kullanan ) bulunmaktadır. Tüccarlar hemen hemen bütün ürünleri alıp satarlar. (Silahlar, zırhlar, büyüler, kitaplar, mücevherler, yiyecekler, içecekler)


Skyrim Gezgin NPC Yaması nasıl kurulur?

Aşağıdaki dosyaupload linkinden yamayı indirip içinden çıkanları Skyrim'in kurulu olduğu klasörün içindeki datanın içinde açın. (Steam \ SteamApps \ common \ Skyrim \ Data )
Skyrim Launcher'dan oyunu başlatın ve Data Files kısmından TravellersOfSkyrim.esm ve .esp dosyalarının yanına tik koyup oyunu başlatabilirsiniz.
Oluşabilecek hatalar için data klasörünün bir kopyasını alabilirsiniz.


Skyrim Gezgin NPC Yaması Dosyaupload
Skyrim Gezgin NPC Yaması Virustotal

Yorumlarda yamadan sonra oluşan hataları ve istek oyun modlarınızı belirtebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dilerim.
Yazar
CaanibaL
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
227
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

CaanibaL - Kaynakları

Üst