Reklam vermek için [email protected]
Skyrim - Ejderha Loot Yaması

Skyrim - Ejderha Loot Yaması 1

indirmek için izniniz yok
Selam değerli TurkMMO takipçleri. Bugün sizlerleSkyrim - Ejderha Loot Yamasını paylaşmak istiyorum. Forumumuzda bulunan TurkMMO Oyun Yamaları bölümünü takip ederek bir çok Skyrim ve diğer oyunların yamalarına daha kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yamalarda oluşan problemleri bizlere iletebilirsiniz.

Skyrim - Ejderha Loot Yaması
Skyrim - Ejderha Loot Modu
Skyrim - More Dragon Loot Mod

88383-0-1513146067.jpg


Skyrim - Ejderha Loot Yaması Nedir?

Bildiğimiz gibi oyunun içinde ejderhaların içinden çok az eşya çıkıyor ve uğraşmamıza değmiyor. Bu modun isminden de anlaşılacağı üzere ejderhaların içinden çok daha fazla loot yani ganimet çıkmasını sağlıyor. Eğer sizde benim gibi ejderhaların içinden az loot çıkıyor diyorsanız bu modu yükleyip loot - ganimetinizi arttırabilirsiniz.

Skyrim - Ejderha Loot Yaması Nasıl Kurulur ?

Nexus Mod Manager uygulaması sayesinde bilgisayarınıza yamayı otomatik kurulum sağlayabilirsiniz. Nexus Mod Manager'a sahip değilseniz veya nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız forumumuzdaki konuya göz atabilirsiniz.

Manuel kurmak için yamanın içinden çıkan moredragonloot.esp dosyasını oyunun kayıtlı olduğu klasördeki datanın içine atın ve oyuna girerken yamayı aktifleştirin.

Eğer manuel kurulum yapacaksanız bu işlemleri yapmadan oluşabilecek sorunları önlemek ve tekrar eskiye dönebilmek için birer yedek almayı unutmayın. İyi oyunlar dilerim.

İndirme linkleri

Skyrim Ejderha Loot Yaması Manuel Kurulum Dosyaupload
Skyrim Ejderha Loot Yaması Virustotal

Skyrim More Dragon Loot Vortex - Nexus Mod Manager Linki
Yazar
CaanibaL
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
258
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

CaanibaL - Kaynakları

Üst