Reklam vermek için [email protected]
Kaynak ikonu

Skyrim < Ejderha Kemiği Zırh Moddu > 1

indirmek için izniniz yok
Merhaba Turkmmo Ahalisi.

Bu gün sizlere oyun yamalarından bir iletiyle bir makaleyle daha sizlerleyiz. Ejderha kemiği zırh moddu ile sizlerleyiz. Konu hakında gerekli açıklamalar ve bilgliendirmeleri kısa bir anlatımla yapcağım. Oyun yamaları hakında elimizden geldikce sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz umarım yararlı olabiliyoruzdur sizlere.

Oyun yamallarında beli başlı oyunlarda araştırmalar yapıp sizler için çeviriler olsun düzenlemeler olsun yapmaktayız. Umarım sizler için yararlı bir konu olacaktır. Oyun yamalarında bu günkü konumuz olan Ejderha kemiği zırh moddu ile sizlerleyiz en ince ayrıntısına kadar inceleyip. Gerekli adımları uygulayınız.

Bu mod hakkında

Bu modu henüz indirmediniz mi? Hemen indirin?

Morrowind'da bilinen Standalone Artefaktını oyununa ekler. MnF1. Her iki cinsiyet için TÜM yarışları için Solstheim'daki Genel Falx Carius'un arkasındaki Sandık'taki oyunda, size Morrowind'dan SkyrimStyle Curiass'dan Morrowind'dan STANDALONE Artefaktı ekler.

2. Skyrim'deki Bonemold veya Dragon Armors ile eşleşmiyor, çünkü ANCIENT eseri ve Morrowind'daki Predecssor Modelinin Rengini renklendirmeye benziyor.

3. Zırhınızı alın ve FYI'nın tadını çıkarın, Morrowind'da hiç kimse bir vampir olarak oynadıysa neden bir LOL'ye sahip olduğunu biliyorsunuzdur.

4. Resimler ve Videolar, bu Mod ve TÜM modlarımı doğrulamadan, evet olarak ayarlanmış

Zırhtan Görseller.
Screenshot_1.jpg

Screenshot_1e569715e98d53f0f.md.jpg

Screenshot_13437d5d15d76eee6.jpg


DOSYAUPLOAD

V.T
Yazar
ShineSun
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
219
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ShineSun - Kaynakları

Üst