Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

Skyrim < Antik Winterhold > Ahşap yapı Modu 1

indirmek için izniniz yok
Merhaba Turkmmo Ailesi.

Sizlere bu günkü konumuzda Winterhold skyrim modundan bahsedeceğiz. Yapılan yapıt yapılabilcek yapıların inşasını ve gerekli dosyaları ile sizlere iletteceğiz bu günkü araştırmamızda eğlenceli olabilceğini düşündüğümüz bu oyun modunda bina eklemesi ve yapısı ve terk edilmiş tasarımlar yapabilceğinize dair bir açıklama olacaktır. İndirme linkleri iletilcek fakat tüm turkmmo ailesine iletmiş olalım sizler için bu araştırmaları en ince ayrıntısına kadar sağlıyoruz arkadaşlar umarım beğenirsiniz en ince ayrıntısına kadar okuyup gerekli işlemleri yapabilirsiniz bu günde oyun yamaları hakında gerekli açıklayıcı bilgiyi size aktarıyorum iyi forumlar.

99691-1570304216-1586578205.md.jpg


Bu mod hakkında

Antik Winterhold, orijinal ahşap kulübeleri taş binalarla değiştirip terkedilmiş bir yapıt ekleyerek, Winterhold'un tarihini Skyrim'in başkenti olarak daha inandırıcı hale getiriyor. Kalıntılar da değiştir.

Antik Winterhold, orijinal ahşap kulübeleri taş binalarla değiştirip terkedilmiş bir yapıt ekleyerek, Winterhold'un tarihini Skyrim'in başkenti olarak daha inandırıcı hale getiriyor. Kalıntılar da değiştirildi. Mod The Winterhold'un aksine , bu mod Winterhold'u genişletmiyor (kasabanın kenarındaki kara gömülmüş bir yarı gömülü bina dışında), sadece hem içinde hem de dışarıda bulunan binaları daha uygun mimariye dönüştürüyor . Bundan dolayı, şimdiki 'Jarl's Longhouse' taşını 'Shalidor's Hall' olarak değiştir.


İndirmek İçin Tıkla

V.T
Yazar
ShineSun-Turkmmo
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
159
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ShineSun-Turkmmo - Kaynakları

Geri
Üst