Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

Mattius Server Files Official Sistemler - EdwardMt2 1

indirmek için izniniz yok
Merhaba arkadaşlar;

Server filesi sizlerle paylaşma nedenini kısaca özet geçeyim EdwardMt2 Projesi altında yapılan server filesimiz sorunsuz bir şekilde yapıldı fakat yapılan sistemler olsun sunucu tarafından olsun birkaç sorun yaşadık bu yüzden serverimizin kapanmasına kadar gitti ve suçlu olmamama rağmen serverin kapanmasını benden bildiler (mantıklı düşünün kim kendi serverini kapatır.) tabi rahat durmayıp sağda solda adımı kötülemeye çalıştılar ve bu filesi sizlerle paylaşma kararı aldım. Şunuda belirteyim, paylaştığım filesin satışla olan filesim ile hiçbir alakası yoktur.

Not : Server filesin sorunlarına bakıcak vaktim olmadığı için güncelleme veremiceğim sürekli filesi paylaşmamın nedenini azda olsa belirttim burda kavga etmek yerine birlik olup filesin sorunlarına çare bulabilirsiniz yok bunu fixledim şunu yaptım diye buraya yorum atmak yerine fixini paylaşsın herkes yararlansın. Filesi paylaştım diyede satılığa çıkarmayınız...

Uyarı! : Skypeden ekleyip files hakkında bilgi yada bir sorun belirtmeyin yardım etmiceğim yada cevap vermiceğim neden cevap vermiyor egolu diyerek laf yapmayın... Filese bakmıyorum artık eğer bir sorunu derdi olan varsa yorum atsın bilen varsa cevaplar...

aE0J4O.png

GAME

MYSQL

FULL PACK

GAME-DB SOURCE

CLİENT SOURCE

VİRÜS TARAMA

sayfa1.jpg

sayfa2.jpg

sayfa3.jpg
Yazar
MattiuS