Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kingdom Come: Deliverance - Tehlikeli Yollar / Yollara NPC Ekleme Yaması
Kingdom Come: Deliverance - Yollar Artık Daha Tehlikeli

Pusu sayısını artırarak ve yeni düşman türleri ekleyerek hızlı seyahat etmeyi daha tehlikeli hale getirir.

51-1518893657-633638240.jpeg

Kingdom Come: Deliverance isimli harika bir RPG oyununun yamalarını ve modlarını sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Yine harika yamalardan birisi olan ''Tehlikeli Yollar'' siz yolda yürürken rastgele şekilde rastgele zamanlarda rastgele düşmanlar karşınıza çıkarır. Aşağıda detaylı bilgileri sizler ile paylaşacağım.

Yollar Tehlikelidir!
Pusuların şansını arttırmak için basit bir mod.
Yoldaki ilk pusuya rastlamak birkaç saat süren bir oyun, bu yüzden bu karşılaşmaları daha sık yapmak için bir mod yapmaya karar verdim, böylece hızlı seyahat kullanarak kan dökmek isteyenler için daha eğlenceli hale getirdim. Ayrıca yaya / at ile seyahat etmeyi de etkiler.
Modun özellikleri aşağıdadır.

Bu modül oyuna yeni karşılaşmalar eklerken, her karşılaşmanın düşman sayısını artıracak. Mevcut sürüm 3 yeni karşılaşma ekliyor:
Gardiyan Avcıları - Skalitz saldırısından sonra birçok gardiyan, aynı şeylerin şehirlerinde olacağından korktu ve bir grup haydut kurmaya karar verdi.
Berserkers - Büyük adamlar, kölelerinin ardından geldi. Sert ve büyükler, batıl inançlı bazı insanlar damarlarında dev kan aktıklarını söylüyorlar.
Merry Lads - Bohemya yollarında seyahat eden zenginleri avlayan soylular gibi giyinmiş bir grup haydut. Büyük tehditler söz konusu olduğunda çok cesur değiller ve yaylarını kullanarak uzaktan savaşmayı tercih ediyorlar (bazıları kılıçlarla nasıl savaşılacağını bile bilmiyor).
ve ufak bir sürpriz ! :)Kingdom Come: Deliverance - Tehlikeli Yollar / Yollara NPC Ekleme Yaması İndir:
DosyaUpload
VirüsTotal
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
220
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ßyMesMes - Kaynakları

Geri
Üst