Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kingdom Come: Deliverance - Sınırsız Save Alma Modu / Yaması
Kingdom Come: Deliverance - Her Yerde Save Alma Modu / Yaması


1-1518556475-272016703.jpeg


Merhaba değerli TurkMMO okurları. Bugün yine sizler için harika bir mod ile karşınızdayım. Kingdom Come: Deliverance oyuncularının en büyük sıkıntıları oyunun acımasız ve saçma derecede zor olan save sistemi. Size Kingdom Come: Deliverance save sorununu tamamen çözecek ve oyun zevkinizi beşe katlayacak harika bir mod sunuyorum.

Kingdom Come: Deliverance'ı istediğiniz yerde istediğiniz zaman kaydedebileceksiniz !
Bu mod, Savior Schnapps'ınızı kullanmadan, oyun normalde kaydetmenize izin verecek olan her zaman tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
Kingdom Come: Deliverance Sınırsız Save Yaması Nedir?
Reddit kullanıcısı EddieShoe ve mod by biosmanager'ın Steam rehberine dayanarak, bu oyununuzu Savior Schnapps kullanmadan kaydetmenize olanak sağlar. Temel olarak size sınırsız zaman tasarrufu sağlar.

Lütfen oyunda ne olursa olsun oyunu kaydedemediğiniz bazı noktaların (örneğin, en başında) olduğunu ve bu modun bu zamanlarda da tasarruf etmenize izin vermeyeceğini unutmayın.

Bu dosyanın iki sürümü var. Birinde hala envanterinizde en az bir tane schnapps ve bir tane de ihtiyacınız olmayan sürümü. Ben ihtiyacınız olmayan sürümü sizlerle paylaşacağım.


Kingdom Come: Deliverance Sınırsız Save Yaması Nasıl Kurulur?
- Dosyayı indirin.
- Steam klasöründeki Kingdom Come: Deliverance'ı bulun. Varsayılan C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ KingdomComeDeliverance \ şeklindedir.
- ''Mods'' klasörüne gidin, yoksa siz oluşturun.
- Kullanmakta olduğunuz zip dosyasının içeriğini Mods klasörünüze çıkarın.


Kingdom Come: Deliverance Sınırsız Save Yaması Nasıl Kullanılır?
Oyunu kaydederken, "Escape" tuş menüsünü kullandığınızdan ve oyunu bu şekilde kaydettiğinizden emin olun. Savior Schnapps'ı envanterinizden içmeyin, aksi halde iksiri kullanmaya devam eder. Yani bir kez daha - sadece espace menüsünü kullanarak kaydedin!
Kingdom Come: Deliverance Sınırsız Save Modu İndir
DOSYAUPLOAD

VİRÜSTOTAL
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
398
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ßyMesMes - Kaynakları

Geri
Üst