Reklam vermek için [email protected]
Kaynak ikonu

Greedfall - Skill ve Talent Point Gerektirmeden Tüm Özellikleri Açma Modu 1

indirmek için izniniz yok
Merhaba sevgili TurkMMO takipçileri.
Greedfall yamalarını sizlerle buluşturmaya başlayacağım. Bu günden itibaren TurkMMO Oyun Yamaları bölümünü takipte kalarak tüm güncel Greedfall modlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar bugün sizler için skill ve talent point gerektirmeden tüm özellikleri açma modunu hazırladım. Oyunda skill point ve talent point kazanmak bir hayli zor. Kimileri için uğraşarak yapmak daha keyifli ancak oyundan sıkılan ve bunları hızlıca elde etmek isteyenler için böyle bir mod hazırladık. Greedfall için tüm yetenekleri talent ve skill point gerektirmeden istediğiniz gibi puanlarınızı dağatabilirsiniz. Greedfall dünyasında tüm yeteneklere ve kabiliyetlere puan harcamadan erişebileceksiniz. Turkmmo olarak sizlere bu tarz modları sunmaya devam ediyoruz..

18-1568393349-853743318.png

18-1568457831-55733065.png

Resimde gördüğünüz gibi tüm talentlar ve skiller açılmış durumda.


Dilerseniz modu nasıl nasıl kurulacağına geçelim;

İlk olarak konuda bulunan linkten modumuzu indirelim.
Daha sonrasında rar içinde bulunan dosyaları GreedFall/datalocal dizinine atalım.
Oyuna girdiğimizde mod aktif olacaktır.


İndir:
Virustotal:
Lütfen bu tarz içeriklerin devamı ve emeğe saygı olarak beğenip yorum yapmadan geçmeyin. Sizin destekleriniz bizim daha çok paylaşım yapmamız yönünde teşvik ediyor. Bunu unutmayın lütfen.
Forumumuzda görmek istediğiniz Greedfall modlarını lütfen konu altında belirtin. Sizin istediğiniz özel modlar var ise o alanda yoğunlaşalım.​
Yazar
Tunga
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
184
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Tunga - Kaynakları

Üst