Reklam vermek için [email protected]
Kaynak ikonu

Greedfall - Parti Boyutunu Büyütme Modu 1

indirmek için izniniz yok
Merhaba sevgili TurkMMO takipçileri.
Greedfall yamalarını sizlerle buluşturmaya başlayacağım. Bu günden itibaren TurkMMO Oyun Yamaları bölümünü takipte kalarak tüm güncel Greedfall modlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar bu mod ile birlikte parti boyutunu büyüteceğiz. Oyunda parti ile oynamak ve birden fazla karakteri kontrol etmek herhalde oyunun en zevkli anı. Oyunu taktiksel olarak durdurup planlama yapmak ve bunları aksiyona geçirmekten keyif aldığınızı tahmin ediyorum. Bu yama ile birlikte parti boyutunu büyüterek aynı anda daha fazla karakteri yönetebileceğiz. Bu yamanın 2 versiyonu mevcut. 1.Versiyon'da partiye 3 üye alınabilir. 2.Versiyon'da partiye 4 üye alınabilir. Turkmmo olarak sizlere bu tarz modları sunmaya devam ediyoruz. Umarım beğenirsiniz..43-1568759556-2012656893.png

Resimde gördüğünüz gibi parti 3 kişi olmuş.


Dilerseniz modu nasıl nasıl kurulacağına geçelim;

İlk olarak konuda bulunan linkten modumuzu indirelim.
Daha sonrasında rar içinde bulunan dosyaları GreedFall/datalocal dizinine atalım.
Oyuna girdiğimizde mod aktif olacaktır.


İndir:

Virustotal:
Lütfen bu tarz içeriklerin devamı ve emeğe saygı olarak beğenip yorum yapmadan geçmeyin. Sizin destekleriniz bizim daha çok paylaşım yapmamız yönünde teşvik ediyor. Bunu unutmayın lütfen.
Forumumuzda görmek istediğiniz Greedfall modlarını lütfen konu altında belirtin. Sizin istediğiniz özel modlar var ise o alanda yoğunlaşalım.
Yazar
Tunga
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
213
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Tunga - Kaynakları

Üst