Reklam vermek için [email protected]
YAMA NOTLARI

1-) Türkçe yama orijinal oyundaki satır sayısı dikkate alınarak yüzde 85-90 oranında reunion modunun ingilizcesi (düzenlenmiş ingilizce deyin siz buna) üzerinden çevrilmiştir. Yüzde 10-15lik farkın nedeni satır sayısı sadece.

2-) Türkçe yama oyunun steam sürümüne göre hazırlanmıştır. Ben şu sürümü indirdim ama yama çalışmıyor gibi bir şeyle gelmeyin, yardımcı olmayacağız. İndirdiğiniz versiyon steam sürümüyle aynıysa yüzde 99 çalışır.

3-) Launcher ve oyundaki bazı ara videolar setup programını hazırlayan sevgili Ömer abi (Ömer Öz) tarafından çevrilmiştir. (Kral adammış ben hiç bahsini bile açmamıştım bunların :D)

4-) Türkçe karakter desteği "ç-ö-ü" ile sınırlıdır.

5-) Çeviride argo ve küfür kullanılmıştır.

6-) Kutucuk mantığı olduğu için nadirende olsa sığmayan cümleler, teknik sebeplerden ötürü ingilizce kalan kısımlar (binde biri bile bulmaz) olabilir.

7-) Karakterlerin adını değişmemenizi öneririz. Örneğin Cloud'un adını Ali yaparsanız "Ali'a nerede?" gibi bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Değişecekseniz de bu duruma dikkat ederek değişin.

:cool: Oldukça dikkat etmemize rağmen gözümüzden kaçan ufak-tefek hatalar (yazım hatası daha çok) olabilir. Onlar için bizi bağışlayın. Ayrıca kapsamlı oyuniçi test yapılmadığını da göz önünde bulundurun.

9-) Bu yama tamamen ücretsiz olup oyunun ps4 versiyonuna uyarlamak isteyen veya uyarlayan olursa benimle iletişime geçsin. Bu konu altından ona da ekstradan bir açıklama ve indirme linki verelim. Yalnız en ufak bağış ya da oyun takası dahil hiçbir şey talep edemez.

10-) Son olarak umarız hoşunuza giden bir yama olur bize de küçük bir teşekkür edersiniz.

RESİMLER
df8583f35c7e071c56c5efffdb72889b.jpg

73d79e7d9d772afa8a9d1bd14e1927a7.jpg

d7715e40f5dc6f93d0adf5e2f6159c3a.jpg

2dbb0fdf23f63453aaef3b8b88250891.jpg

EMEĞİ GEÇENLER

Proje Yöneticisi

Midorima

Çevirmenler

Midorima
Aybakh21
Kaan Gedikli
Erol Utku Kara
*E4EN

İmla Kontrol & Düzeltme

Midorima
Vkopuzoglu

Özel Teşekkür
Pakrad Demir

Setup & Programlama

Byflash

LİNKLER

Terimler Sözlüğü

Steam Final Fantasy 7 Terimler Sözlüğü

Yama Linkleri

Final Fantasy 7 Türkçe Yama DosyaUpload

Final Fantasy 7 Türkçe Yama Yandesk

Final Fantasy 7 Türkçe Yama Mega

Virüs Taraması

Adsiz486d176165ba8e93.png

Yamayı kurduktan sonra aşağıdaki linki Final Fantasy VII/data/lang-en/kernel klasörünün içine atıp değiştir deyin.

Değiştirilecek Dosya

Menü rengi için hazır 51 tane resim ve kodları. Oyun içinde ayarlar pencere rengi kısmından hoşunuza gideni yaparsınız.

Menü & Arkaplan Yandesk

Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
11
Görüntüleme
386
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ßyMesMes - Kaynakları