Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

Fifa 2010 Türkçe Yama 1

indirmek için izniniz yok
Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Ekim 2009 itibari ile piyasaya çıkması beklenen FIFA 2010 Demo sürümü EA Sports tarafından oyun severlerin kullanımına sunuldu. Futbol oyunu severlerin merakla beklediği oyunlardan birisi olan Fifa serisi her bölümüyle ayrı heyacanlar sunuyor. PES 2009 ve FIFA 2009 kıyasıya bir yarışın sonunda 2010 sürümleriyle yeni bir yarışa hazırlanıyor. Fifa 2010 tanıtımıyla ilgili sitemizde daha önce bir yazı kaleme almıştık. Fifa 2010 ile gelen yenilikler, oyunda yapılan değişiklikler gibi bir çok ayrıntıyı bu yazımızda bulabilirsiniz. FIFA 2010 inceleme yazısını okumak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz.
Fifa 10 demo sürümü piyasaya çıkar çıkmaz Fifa 10 Türkçe Yama çalışmalarıda hızla başladı. Fifa 2010 için piyasaya ilk çıkan TR yama Berk GONCA tarafından hazırlandı. Yamayı sizlerin kullanımına sunuyoruz. İndirdiğini Fifa 10 türkçe yama sayesinde oyununuz %100'e yakın bir derecede Türkçe olacaktır. Ayrıca yamanın bir diğer ayrıcalık yaratan farklı yönü ise Full oyunu indirdikten sonrada kullanabilecek olmasıdır.
Bu yama Fifa 10 Demo oyunda % 98, Fifa 10 Full oyunda % 65 oranında Türkçeleştirme sağlayacaktır. Türkçe yama full oyun içinde ayrıca hazırlanacaktır. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
FIFA 10 Türkçe Yama Özellikleri

  • %98 Türkçe Dostluk Maçı Modu
  • %97 Türkçeleştirilmiş Giriş Menüleri
  • %57 Türkçeleştirilmiş Düzenleme Bölümü ( Full Oyun İçin )
  • %78 Türkçeleştirilmiş Online Mod ( Full Oyun İçin )
  • %95 Türkçeleştirilmiş Ayar Bölümü ( Full Oyun İçin )
  • %45 Türkçeleştirilmiş Be A Pro Modu ( Full Oyun İçin )
indireceğiniz Fifa 2010 türkçe yama dil eklentisi ile FIFA 2010 DEMO oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. FIFA 2010 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
FIFA 2010 Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce FIFA 10 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı FIFA 2010 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Fifa 10 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\EA Sports\FIFA 10 - Demo\data\cmn\fe" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, FIFA 10 TR yama dil eklentisinin kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Eğer Fifa 2010 Full sürüme sahipseniz yamayı kurarken "C:\Program Files\EA Sports\FIFA 10\data\cmn\fe" klasörünü seçip kurulumu tamamlayın. 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız "C:\Program Files (x86)\EA Sports\FIFA 10\data\cmn\fe" klasörünü seçin ve kurulumu tamamlayın.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\EA Sports\FIFA 10 - Demo\data\cmn\fe\eng.db" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Fifa 10 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.Yamayı indir
VirüsTotal
Yazar
Stanley
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
124
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Geri
Üst