Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

Fifa 2008 %100 tr yama 1

indirmek için izniniz yok
Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Üreticinin açıklaması:

FIFA 08 TÜRKÇE YAMA VERSİYON 1.0 - HAKAN AYAŞ
01-MART-2008 CUMARTESİ

Selamlar;
Tanıyanlar tanır geçen sene "FIFA 07 TÜRKÇE YAMA" ile adımı duyurmuştum ve yamam oldukça tutuldu. Bazı yerlerde CD'lere konulmuş, inter cafe gibi yerlerde bilgisayarlarda benim adım geçmiş. Bundan dolayı çok mutlu oldum. Geldik bu seneki yamamıza "FIFA 08 TÜRKÇE YAMA" yine Hakan Ayaş tarafından yine oldukça mükemmel bir yama. Özellikler "YİNE BANA ÖZEL".

Gelelim özelliklere:

* Menüler,gazeteler %100 Türkçe
* Yönetimden gelen mesajlar Türkçe ve anlaşılır bir dil.
* Takımların kısaltması ayarlı(Gal'saray yerine G.Saray, F'Bahce F.Bahçe gibi.)
* BÜTÜN ÜLKE İSİMLERİ %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL BİR DÜZEN) Turkey =Türkiye gibi gibi.
* MEVKİLER %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL) (BKNZ. EKTEKİ DOSYA)

Herşeye rağmen "FIFA 08\Data\CMN\fe" dosyasını yedeğe alın.
Daha yamamın ilk versiyonu bazı eksik ve anlaşılmaz çevirililer olabilir. Malum çeviri programlarıyla çevirdiğim yerler çok saçma olabilir. Fakat kendi İngilizcem ile çevirdiğim yerler oldukça anlaşılır.
Mesela diğer yamalar "Galatasaray FenerbahçeSK'a karşı kazandı" yazar. Fakat ben :"Galatasaray Fenerbahçe ile yaptığı maçı kazandı" gibi çevirdim. %100 Türkçe harfler kullandım. Biliyorum yamamın bazı yerlerini çalan insanlar olacak ve kendi gibi gösterecek. Mevkilerin daha iyi anlaşılabilmesi için ekte bir dosya yayınlıyorum. Herkese iyi günler.

indireceğiniz Fifa 08 türkçe yama dil eklentisi ile FIFA 08 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Fıfa 2008 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Fifa 08 [%100 TR] Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2008 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa08 oyununu kurdugunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Fifa 2008 türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 08" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz proğramı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 08\data" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer fifa 2008 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
TIKLA İNSİN

ALINTIDIR
Yazar
Kingofm2
Kaynak İndirilme
5
Görüntüleme
184
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Geri
Üst