Reklam vermek için [email protected]
Merhaba değerli forum üyeleri. Sizler için her gün çeşitli oyunlar için oyun deneyiminizi baştan aşağıya değiştiren oyun yamaları paylaşıyoruz. Tüm Fallout 4 yamalarını/modlarını forumumuzda bulabilirsiniz. Tüm güncel oyun yamalarını Türkçe tanıtımları ve açıklamalarıyla paylaşıyoruz. Sizde devasa bir yama arşivi için mutlaka Oyun Yamaları bölümümüze göz atın. Şimdi konumuza geçelim, keyifli oyunlar dilerim.

Birçok Yeni Eşya Ekleyen Mod / Hayalinizdeki Evi Yapın !

1478-2-1449238714.jpg

1478-2-1454236489.jpg

1478-1-1453022666.jpg


Fallout 4 Homemaker Modu - Birçok Yeni Eşya Ekleyen Mod Tanıtımı:
Hayallerinizdeki Evi Oluşturun !

Mod'un eklediklerine birkaç örnek:

7 Yeni Yapı Setleri
- Kentsel Tuğla Binalar, Kıyı İskeleleri, Enstitü Evleri, Seralar, Bunkerler, Lokantalar ve Depolar! Bütün setler, bunları yapabileceğim kadar bağlıdır ve bir çift Bunker kapısı hariç NPC'lerle çalışmalıdır. Tuğla yapı setinin, her biri ürün açıklamasında işaretlenmiş olan bazı bilinen sorunları vardır, ancak bir sonraki sürümde düzeltilmesi gerekir.

Yerleşim yerinize biraz daha lezzet katmak için Covenant Evleri, Radyo Kuleleri ve deniz fenerleri gibi büyük prefabrik yapılar!

Birçok nesneyi bulmayı kolaylaştırmak için vanilya kategorilerinin çoğunun elden geçirilmesi. Bu modun kategori baskısı artık çok daha hafif.

Arabalardan ağaçlara, kahve makinelerine ve çok daha fazlasına kadar yüzlerce yeni dekoratif nesne! Artık Enstitü monitörlerini ve diğer duvara monte edilmiş nesneleri de içeriyor

Yeni tarla bitkileri - Silt Bean ve Tarberries ve Greygarden veya Vault 81'de bulunan türler gibi çalışan yetiştiriciler.

Savaş öncesi ve sonrası yeni yataklar, sandalyeler, tuvaletler, duşlar, bankolar ve diğer ev eşyaları! Yataklar ayrıca toplam yerleşim alanlarınıza da dahildir ve evet, ranzalar ve çift kişilik yataklar iki ayrı yatak olarak sayılır.

Mumlardan, masa lambalarından, flüoresan lambalardan, yangın varillerinden, fenerlerden ve hatta çalışan sokak lambalarından değişen yeni kullanılabilir ışık tonları! Tüm elektrikli ışıklar, diğer birleştirilemez vanilya lambaları gibi pasif güç kullanır.

Zincir bağlantı çitleri, ahenk duvarları, BoS tarzı askeri bariyerler, Gunner barikatları ve daha fazlası dahil, yerleşim yerinizde kullanılabilecek tonlarca yeni çit ve çeşitli engeller!

Pek çok, Pek çok başka yeni oluşturulabilir nesne. Deneyin ve kendiniz görün! Nesnelerin büyük çoğunluğunda uygun simge ölçeklendirmesi ve dengeli tarifler var ve yakında elde edemeyecek olanlar!


İndir:
DosyaUpload
Tarama: VirüsTotal
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
242
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ßyMesMes - Kaynakları

Üst