Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Kaynak ikonu

Dying Light - Tüm Taslakları Otomatik Olarak Öğrenme Yaması 1

indirmek için izniniz yok
Merhaba sevgili TurkMMO takipçileri.
Dying Light yamalarını sizlerle buluşturmaya başlayacağım. Bu günden itibaren TurkMMO Oyun Yamaları bölümünü takipte kalarak tüm güncel Dying Light modlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Tüm güncel oyun yamalarını Türkçe tanıtımları ve açıklamalarıyla paylaşıyoruz. Sizde devasa bir yama arşivi için mutlaka Oyun Yamaları bölümümüze göz atın. Şimdi konumuza geçelim, keyifli oyunlar dilerim
Bu mod oyundaki tüm tasları otomatik öğrenmenizi sağlayacaktır. Mod'un aktif olması için kayıtlı oyunu yüklemeniz yada yeni bir oyun oluşturmanız yeterli olacaktır. Oyuna girdiğinizde bütün taslaklar açılmış olacaktır dolayısıyla dilediğiniz silahı ve taslağı yapabilirsiniz. Bu modu tekrar kaldırdığınızda öğrenmiş olduğunuz taslaklar kalmaya devam edecektir bu nedenle kullandıktan sonra kaldırabilrsiniz. Ayrıca yedeklerini de almayı unutmayın.

https://www.dosyaupload.com/jg0z


Bu modları çalıştırabilmek için Dying Light Manager'a ihtiyacınız vardır. Bu konu üzerinden Dying Ligth Manager'a ulaşabilirsiniz.


Lütfen bu tarz içeriklerin devamı ve emeğe saygı olarak beğenip yorum yapmadan geçmeyin. Sizin destekleriniz bizim daha çok paylaşım yapmamız yönünde teşvik ediyor. Bunu unutmayın lütfen.
Forumumuzda görmek istediğiniz Dying Light modlarını lütfen konu altında belirtin. Sizin istediğiniz özel modlar var ise o alanda yoğunlaşalım.
Yazar
Tunga
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
162
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Tunga - Kaynakları

Geri
Üst