Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com
Bütün Türkçe Dying Light modlarını ve yamalarını TurkMMO'da Oyun Yamaları kategorimizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sabitteki yamalar indexi konumuza ve diğer oyun yamalarına göz atmayı unutmayın, keyifli okumalar !

265-0-1510799959.png

Bu Mod Halen 14 Eylül 2019 tarihinden önce yapılan herhangi bir Güncellemeden Sonra Çalışmaktadır.

Bundan Sonra Herhangi Bir Güncelleme İçin Garanti Vermiyorum. Bir güncellemeyi yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Diğer tüm "Sonsuz Kanca Kullanma + Uzun Mesafe" Modlarının işlevsiz olduğunu fark ettim.

Bu yüzden oyun güncellendiği sürece güncellemeye devam edeceğim benzer kavramları temel alarak yaptım (Sık sık her zaman oyunu kontrol etmediğim için geç kalıyorum) Üzgünüm!

Bu mod, Kanca'nın, kullanıcının şarj olmasını beklemek zorunda kalmadan istediği kadar defalarca kullanılmasına izin verir.

Grappling Hook ayrıca vanilya sınırının iki katı kadar hasar vuruyor, Tutma mesafesi o noktada mutlak zirvede, ben daha ileriye götürmeye çalıştım, ancak belli bir noktaya geldiğinizde sizi keser ve düşürür. Sınırın iki katı kadar olsa bile, sizi aralığın en sonunda düşürür. Fakat endişelenmeyin, kancada sınır olmadığı için tekrar kendinizi çekebilirsiniz.

Ve size iki dosya arasında seçim hakkı tanıdım, Onlardan biri kasabadaki düğmeyi basılı tutup bir zombiye vurarak zombileri kendinize doğru sürüklemenizi sağlıyor, diğeri ise onları size doğru sürüklemiyor. Onlar sadece bundan etkilenirler, ama oldukları yerde kalırlar. (Vanilya oyunu gibi)

Ayrıca bazı yerlerde kanca biraz sınırlıdır * Çengel imleci gösterilmiyor * Bu maalesef modlanamıyor.

Modu indirdiğiniz için teşekkürler! -

Yapımcı: Wes_The_Hunter

(KULLANIM ÖNCESİ KURULUM TALİMATLARINI OKUDUĞUNDAN EMİN OL!)
(KURULUM TALİMATI BELGESİ, VANILLA DOSYASI OLARAK TAMAMLAYICI OLMADAN BİR VANILLA DOSYASINA GERİ DÖNÜŞMELİDİR)

================

NOT:
================
Bu dosyaları ben oluşturmadım, sadece düzenledim. Onlar gerçekten Techland Yayıncılık malıdır.

Link: DosyaUpload
Tarama: VirüsTotal
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
261
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating