Reklam vermek için [email protected]
Dark Souls Daughters of Ash Tanıtımı
Dark Souls Daughters of Ash Modu Nasıl İndirilir?
Dark Souls Daughters of Ash Modu Nasıl Kurulur ?
Dark Souls Daughters of Ash Modu Nedir ?
Dark Souls Daughters of Ash Modu Özellikleri
Dark Souls Daughters of Ash Modu Detaylı Kurulum Rehberi


DARK SOULS: DAUGHTERS OF ASH

~ Lordran aracılığıyla genişletilmiş ve yeniden hayal edilmiş bir yolculuk ~

Dark Souls Daughters of Ash Nedir ?
Dark Souls'u adeta baştan yaratan neredeyse bir DLC boyutunda harika bir moddur. Tüm Dark Souls deneyiminizi baştan aşağıya değiştirecek.


Dark Souls Daughters of Ash Oynamak İçin Ne Gereklidir?
Sadece en güncel sürüm Dark Souls'a sahip olmanız yeterlidir.
NOT: Remastered sürüm için çalışmalar devam etmekte. Remastered sürüm geldiği zaman mutlaka konuya eklenecek. Bu vanilla yani ilk çıkan sürüm içindir.Dark Souls Daughters of Ash Türkçe Tanıtımı ve Özellikleri
Dark Souls Daughters Of Ash yapımcıdan bağımsız olarak oyunun çok büyük bir hayranı tarafından hazırlanan ve devasa değişikliklere sahip olan Dark Souls Modu'dur.
Lordran'da yeni bir macera yaşayın. Yolculuğunuz bazı yönlerden tanıdık gelecek ama bazı yönlerden ise yabancı gelecektir.
Deneyiminiz boyunca bunlarla karşılaşacaksınız:


Yeni oyun ilerlemesi
Lordran'ı keşfetmekle ilgili bildiklerini unut. Dünyayı değiştiren yeni olaylar, önemli öğeler ve beklenmeyen yollar sizi bekliyor.
Yeni boss'lar ve düşmanlar
Yeni boss savaşlarındaki zafer, çoğu zorluğu arttırmak yerine yeni oynanışı teşvik etmek için tasarlandı. Yolculuğunuzda yeni içeriklerle karşılaşın - kesilmiş içerikten geri yüklenen düşmanları da dahil edin - ve eski patronların ve düşmanların yeni şekillerde nasıl size saldırdıklarını izleyin.
Yeni NPC'ler ve Hikaye
Yolculuğunuz devam ederken tahmin edilemeyecek birçok şekilde kesişecek yepyeni görevler ile yeni karakterlerle tanışın. Tanıdık karakterlerin hikayeleri bile beklenmedik bir şekilde değişebilir.
Yeni silahlar, eşyalar ve mekanikler
Birçoğu keskin anlayışlar ve ustasına özen göstermeyi gerektiren yepyeni yeteneklere sahip yeni silahlar keşfedin. Mevcut ekipmanların çoğu tam olarak hatırladığın gibi olmayacak.
Genişletilmiş lore
Lordran'ın geçmişi hakkında yeni eşya açıklamalarından ve oyun etkinliklerinden daha fazla bilgi edinin. (Tüm yeni içerik, doğrudan oyunla çakışmak yerine, orijinal oyunun lore'una dayanacak şekilde yazılmıştır.) Yani oyunun Lore'u ile %100 uyumludur.
Yeni sırlar
Oyunun tüm gizli içeriğini bir veya iki oyunda ortaya çıkabileceğinizi düşünmeyin. Sizleri büyük sürprizler bekliyor.

Dark Souls Daughters Of Ash, orijinal oyundan daha fazla içeriğe sahiptir ve çoğu, hikayeler arasındaki karmaşık etkileşimler nedeniyle, tek bir oyunda görülmez. Yeni oyun varlıkları içermez (örneğin, karakter modelleri, harita varlıkları, diyalog kayıtları, görsel efektler) ancak oyunun olay senaryolarını, yerleştirme verilerini ve varlık mantığını değiştirerek çok şey başarır. 2017 ve 2018 yıllarında binin üzerinde saatten fazla çalışma ile bir çok mazoşist programcı (merhaba!), Dark Souls modlama toplumunun harika araçları ve sevgi dolu desteğiyle yaratıldı. İlk on dakikada karşılaşabileceğiniz manzara örnekleri için ekran görüntülerine bakın.Dark Souls Daughters Of Ash Görselleri:
1524-1546415223-480808230.jpg

1524-1546415261-1278294037.jpg

1524-1546415277-423664407.jpg

1524-1546415287-2095592796.jpg

1524-1546415296-1934283073.jpg

1524-1546415304-1667860197.jpgDark Souls Daughters Of Ash devasa bir mod olduğu için yüzlerce saat test edilmesine rağmen içerisinde bir takım hatalar barındırabilir. Bunların üzerinde yapımcı sıkıca çalışıyor ve güncellemeler getiriyor. Bizde TurkMMO olarak size en güncel Dark Souls Daughters Of Ash'ı sunuyoruz.
Dark Souls Daughters Of Ash devasa bir mod olduğu için co-op oynamayı desteklemiyor. Ayrıca hataları minumuma indirmek için oyunu kesinlikle offline olarak oynamanızı öneriyoruz.Dark Souls Daughters of Ash Nasıl İndirilir ?
Dark Souls Daughters Of Ash İndir
me Linkleri:
Link 1: Dark Souls Daughters Of Ash NexusMod üzerinden indir.
Link 2:
Dark Souls Daughters Of Ash DosyaUpload Kalitesi ile Hızlı İndir


Dark Souls Daughters of Ash Nasıl Kurulur ?
Oyununuz Orjinal İse Kurulum Noktası:
Steam/steamapps/common/Dark Souls Prepare to Die Edition/DATA
Oyununuz Orjinal Değil ise:

Dark Souls Daughters Of Ash'in kurulumu oldukça basittir. İndirdiğiniz dosyada tek bir kurulum exe'si bulunuyor. Bu programı çalıştırıp bilgisayarınızda oyunun kurulu olduğu bölümde ''DarkSouls.exe'' neredeyse orayı seçip kurulumu başlatıyoruz ve mod oynamaya hazır hale geliyor.

NOT: Kurulu olan herhangi bir mod varsa kaldırmanız şiddetle önerilir. Mod devasa büyüklükte olduğu için tüm modlar ile uyumsuzdur.


Keyifli oyunlar dilerim TurkMMO.com okurları. :)
Yazar
ßyMesMes
Kaynak İndirilme
0
Görüntüleme
165
İlk yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

ßyMesMes - Kaynakları

Üst