Reklam vermek için [email protected]

Usage for hash tag: else

1. zalo25252

Cevaplandı  hizli biyo sysr

https://forum.turkmmo.com/konu/3740695-hizli-biyolog-sistemi/page-53 bu konuda ki sistemi ekliyorum fakat gamebuild hata alıyorum cmd_general en alta ekledim bu kodu sistem açılmaasında öyle yazıyordu #endif
  2. Exhausted Doctor

[C++]Anti EXP Grup Uzantısı

...{ total += __GetPartyExpNP(ch->GetLevel()); ++member_count; } #else total += __Get#elseExpNP(ch->GetLevel()); ++member_count; #endif } } }#endifty.cpp int...
  3. ioriyagami

Cevaplanmadı Analyze: Handshake phase does not handle packet 3 ve Process: UNKNOWN HEADER: 47 hatası

Merhaba Defineli ve ya definesiz yapmak size kalmiş defineli yaparsaniz ##elseolarak döndürün. Definesiz sekilde anlatim şunlardır input_main.cpp ye girin int CInputMain::Analyze Aratin Return 0 i return -1 yapin int CInputDead::Analyze Aratin onuda 0 dan -1 yapin HEADER_CG_HACK: Aratin...
  4. RoFi

İsim değiştirme sonrası coreler arası dupe fix.

#ifdef DUPE_FIX_WITH_NAME_CHANGE ch->Save(); #else db_clientdesc->DBPacketHeader(HEADER_GD_FLUSH_CACHE, 0, sizeof(DWORD)); db_clientdesc->Packet(&pid, sizeof(DWORD)); #endif Bu şekilde yeterli adamı nie oyundan atıyon :)
  5. atmaca42333

Cevaplandı item toplama mesafesi

bool CItem::DistanceValid(LPCHARACTER ch) { if (!GetSectree()) return false; int iDist = DISTANCE_APPROX(GetX() - ch->GetX(), GetY() - ch->GetY()); #ifdef ITEM_TOPLAMA_MESAFE if (iDist > 600) // @toplama mesafe 300 to 600 #else if (iDist > 300) #endif
  6. atmaca42333

Grup level eklentisi

...strName(c_szName), dwVID(0), byState(0), byHPPercentage(0), dwLevel(dwLevel) { memset(&sAffects, 0, sizeof(sAffects)); } //@M2Fixme001 #else SPartyMemberInfo(DWORD _dwPID, const char * c_szName) : dwPID(_dwPID), strName(c_szName), dwVID(0), byState(0), byHPPercentage(0) {...
  7. N

Cevaplanmadı  Silah evrim sistemi yansıtma sorunu

...&pItemData)) { #ifdef ENABLE_WEAPON_EVOLUTION_SYSTEM char itemlink[256 + 12 + 12]; #else char itemlink[256]; #endif int len; bool isAttr = false; #ifdef ENABLE_WEAPON_EVOLUTION_SYSTEM len = snprintf(itemlink, sizeof(itemlink)...
  8. 7

Cevaplandı won sisteminde normal pazarda satış 999 kadar yüksetme

...CPythonShop::Instance().AddPrivateShopItemStock(TItemPos(bItemWindowType, wItemSlotIndex), iDisplaySlotIndex, iPrice, bCheque); #else CPythonShop::Instance().AddPrivateShopItemStock(TItemPos(bItemWindowType, wItemSlotIndex), iDisplaySlotIndex, iPrice); #endif if...
  9. TREmreAta

Cevaplandı ELDİVEN SİSTEMİ

...15, IP_ADDRESS_LENGTH = 15, LOGIN_MAX_LEN = 30, PASSWD_MAX_LEN = 16, #ifdef ENABLE_PLAYER_PER_ACCOUNT5 PLAYER_PER_ACCOUNT = 5, #else PLAYER_PER_ACCOUNT = 4, #endif ACCOUNT_STATUS_MAX_LEN = 8, CHARACTER_NAME_MAX_LEN = 24, SHOP_SIGN_MAX_LEN = 32...
  10. Razuning

Supreme Files.

...// #define __PYTHON_NEW__ // #define __PYTHON_STATIC__ // #define __USE_CYTHON__ // #define __USE_EXTRA_CYTHON__ #define START_WITH_ARGUMENT #else #define LOAD_PYTHON_LOADER // Habilita o pyLoader.dll para o modo programador. #endif...