Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Arama sonuçlarınız

1. olkan41

Cevaplanmadı Selamlar

Dostum Merhaba. BSD Konularında Pek Bilgi Sahibi Değilim. Fakat Konuşmanızın Başında "frebsd 9.2 mysql 5.5 kulanıyorum" Cümlenizi Görmekteyim. Eğer Files'iniz Sadece 9.2 'de Açılıyor ve Diğerlerinde Açılmıyor İse Sanırım Files'inizin GCC Sürümünü Güncellemeniz Gerekiyor.
  2. olkan41

[C++/Python] Official Save Camera Mode [REVERSED]

Sistem Mali Tarafından Yazılmıştır. Sistem Seçeneklerindeki Kamera Modunu Kaydeder. (Yakın veya Uzak) You must be registered for see element. You must be registered for see element. Sistemin Çalıştığına Dair Herhangi Bir Kanıt Bulunmamaktadır. Fakat Kullanan Kullancılardan Olumlu Dönüşlerin...
  3. olkan41

[C++/Python] Official Auto Notice Chat [REVERSED]

Sistem Mali Tarafından Yazılmıştır. Python Tarafında Kullanılır.(PythonChatModule Dizisinden Alınır.) You must be registered for see element. You must be registered for see element. Örnek Kullanım Aynen Şu Şekildedir...
  4. olkan41

[C++/Python] Official Soul(Ruh) Sistemi

Sistem Owsap Tarafından Yazılmıştır. Ruh Efekleri Karakter'de Biraz Yükseltildi ve Bineğe/At'a Bindiğinizde Pozisyon Olarak Tekrar Official Gibi Yapıldı. Efekt Pozisyon Güncellemesi İçin Sistem Mali Tarafından Yazıldı. You must be registered for see element. You must be registered for see...
  5. olkan41

Cevaplandı Oyun İçi Nesne Market Sysser

list içideki elemenlara erişmek isterken küçük veya daha büyük olduğunda bu hatayı verir. Mesela benim bir list içinde 5 tane elemanım var ama ben 6.cısına erişmek istiyorum gibi düşün. uiTooltip AttrMaxWidth ve diğerini vs. kontrol et.
  6. olkan41

Cevaplanmadı Minimap

Daha sağlıklı bir yöntem için Öncelikle uiInterfaceModule.py içinde DungeonInfo için Show Olma işlevlerini yaz. Ardından Minimap sınıfına uiInterFaceModule.py'den sınıfı bağlama işlemini yap ->Proxy gibi. Fakat uiInterfaceModule.py'de bağlama işlev ismini yazacaksın argüman olarak sınıfın ismini...
  7. olkan41

[C++] Okçular Dibimde Sistemi'ni Affect İle Yönetme (Versiyon 2)

Şu an maalesef ekleyemem sunucumun süresi bitti. Farklı sunucuya geçiş yapacağım. @forum80 kanıt ekleme şansın var mı?
  8. olkan41

Cevaplanmadı pasif beceri nesne yükseltme şansı

mesela if (prob + skill_seviyesi > 100) prob = 100; else prob + skill_seviyesi;
  9. olkan41

Cevaplandı Dükkandan hızlı item alma engelini nasıl kaldrırız

Hızlı item alma derken gif vs atma şansın var mı tam anlayamadım.
  10. olkan41

[C++] Okçular Dibimde Sistemi'ni Affect İle Yönetme (Versiyon 2)

2. Sayfada forum80 eklemiş ve çalıştığını söylüyor. Zaten sistemi ben kendim kodladım dosyalarımda kontrol ettim çalışıyordu. Çok büyük bir sistem değil ekleyip dene çalışacaktır. :)
Geri