Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Arama sonuçlarınız

1. wetewr

*

arkadaşlar char satıyorum ama öm den satacağım itemleri falan vermiyorum konu llütfen kitlenmesi 70 Lw ninja ciddiyim ayrıntılı bilgi öm
  2. wetewr

Döndüm ve Güldümeye Dewamm..

herkese başarılar xD
  3. wetewr

Dönebilirim :/

SBS bitti malum 48o le bitirdik uzun bi aradan sonra geri dönebilirim xD bakacazz
  4. wetewr

soruma cvppp

arkadaşlar csde fare çalışmıyo anlamadım tıklıyorum ateş etmio ^^cs 1.6^^
  5. wetewr

BazıLarına inat başarı tabLom..

okuLda bazıLarı sen oLamazsın sen yapazsın dediLer daha yeni yeni akLın basıyo dediLer buyrun işte başarı tabLom
  6. wetewr

Celal Bayar

3.Cumhurbaşkanı GÖREV SÜRESİ 22 MAYIS 1950 27 MAYIS 1960 1883 yılında Bursa Gemlik ilçesinin Umurbey köyünde doğdu. İlk ve orta öğreniminden sonra memuriyet hayatına atıldı. Adalet, reji ve bankacılık sahasında memuriyet görevlerinde bulundu. 1908 yılında İkinci Meşrutiyet'in ilânından...
  7. wetewr

Branko Crvenkovski

Branko Crvenkovski, 28 Nisan 2004 tarihinde ikinci turda Makedonya cumhurbaskani seçildi. Eski cumhurbaskani Boris Traykovski'nin 26 Subat 2004'te bir uçak kazasinda hayatini kaybetmesinin ardindan ülkede erken seçime gidilmisti. 12 Ekim 1962'de Bosna Hersek'in Saraybosna sehrinde dogan...
  8. wetewr

Barack Obama

Barack Hussein Obama ABD Başkanı Barack Obama 4 Ağustos 1961 tarihinde ABD'nin Hawaii eyaletindeki Honolulu kentinde doğdu. Kendisiyle aynı adı taşıyan babası Kenya'nın Siaya Bölgesi'ndeki Nyang’oma Kogelo yerleşim yerinde doğmuş ve büyümüş bir Kenyalıydı. Annesi Ann Durham ise...
  9. wetewr

Askar Akaev

Askar Akaev, 10 Kasım 1944'te Kemindey Bölgesi'ndeki Kızılbayrak köyünde dünyaya geldi. Babası bir kolhoz işçisidir. 1961 yılında Fdurzemash fabrikasında metal işçisi olarak çalışmaya başladı. 1968'de Leningrad Hassas Mekanik ve Optik Enstitüsü'nden mezun oldu. 1972'den 1973'e kadar Frunze...
  10. wetewr

Ahmet Necdet Sezer

10.CUMHURBAŞKANI GÖREV SÜRESİ 16 MAYIS 2000- 13.09.1941 tarihinde Afyon'da doğdu. 1958 yılında Afyon Lisesinden, 1962'de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Hâkim adayı olarak göreve başladı. Askerliğini Kara Harp Okulunda Yedek Subay olarak yaptı...