Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Arama sonuçlarınız

1. a✘seee;

GM Arıyorum  Büyük bütçeli farklı tarz oyun projesi için çalışma arkadaşları arıyorum!

Öncelikle selamlar! Sunucu Adı: Sahra2 Yaş Sınırlaması: +16 İstediğiniz Günlük Online Süre: Şuanlık net bir saat veremiyorum, oyunu hazırlama sürecindeyiz günde 4-5 saatini ayırabilicek(oyun açıldığında herkese belirli saatlerde olması istenicek) Aradığınız Özellikler: Kendine özgü fikirleri...
  2. a✘seee;

Bossların kaydırıp duvara sıkıştırmasının düzeltmesi

// (struct FuncSplashDamage) içinde arat: GetDeltaByDegree(degree, fCrushSlidingLength, &fx, &fy); sys_log(0, "CRUSH! %s -> %s (%d %d) -> (%d %d)", m_pkChr->GetName(), pkChrVictim->GetName(), pkChrVictim->GetX(), pkChrVictim->GetY()...
  3. a✘seee;

Ot Dönüşümlü Silah Evrim Sistemi 5.00 yıldız(lar) 1 Oy

Bazı PSunucularda bulunan Ot ile Evrim yükseltme sisteminin birebiri sayılabilir, sadece farklılık olarak Pencere. Videoda sistemin işleyişini kısaca gösterdim; Kısaca özellikleri; Tüm silahlara evrim basılabilir. Evrim basılan silahların, Saldırı değeri belirli ölçüde artış gösterir. Silahın...
  4. a✘seee;

Sevgililer Günü için pazar görünümü

Alıntı. -İNDİR- -VT-
  5. a✘seee;

Gerçek Hayatta Bu Hafta #20

Geri döndük! Aslında bir süredir geri dönmüş durumdayız fakat şu ana kadar gerçek hayattaki durumumuzla ilgili güncelleme yapmamızı gerektirecek önemli bir durum göremedik. Günlük destek ve veri tabanı bakımı hakkında bir şeyler yazsak okurken sıkıntıdan patlardınız, inanın. Ayrıca çoğunuzun...
  6. a✘seee;

Festival Duyurusu!

Bir sonraki festivale hazırlanmak için dikkatlice hazırladığınız planları gözden geçirme ve zirvedeki yıldızlara ya da hesap kitap tablolarına danışma vakti, bir kez daha gelip çattı! Eleme turları 4-6 Eylül arasında gerçekleştirilecek olan 18. Popmundo Festivali, 18-20 Eylül tarihleri arasında...
  7. a✘seee;

Gerçek Hayatta Bu Hafta #21

Zaman uçup gidiyor, işte günlerden bir kez daha perşembe! Melvin Stjärnblom Araştırma Enstitüsü'nden edindiğimiz son raporlara göre, zamanın akışının bu hafta ışık hızına yaklaşmış olması; haftanın ilk üç gününün göz açıp kapayıncaya dek geçmiş olmasını açıklıyor. Yani sebebi ya bu bilimsel...
  8. a✘seee;

Yeni yıl etkinliği 2019

Sevgili Topluluk, Görülüyor ki, Noel Baba karanlıkların yaratıkları tarafından avlanmış ve dolayısıyla yolda bazı hediyelerini kaybetmiş! Hediye kutularını 19 ve 24 Aralık tarihleri arasında, hem yeni sunucularda insan ya da şeytan avı oynayarak, hem de eski versiyonda insan avı ve mağara avı...
  9. a✘seee;

Yeni Sunucu (S35) | 15.01.2019

Merhaba Bitefight Severler, Yeni sunucumuz 15.01.2019 tarihinde Salı günü açılacaktır. Bu sunucu, standart sunuculara göre 2 kat (x2) daha hızlı olacak. Yeni sunucumuzda keyifli oyunlar dileriz.
  10. a✘seee;

Korsan Bayrağı Günü

Selam Korsanlar, Korsan bayrağı günü etkinliği 26 Ocak gece yarısından itibaren başlayarak 26 Ocak yerel sunucu saati ile gün sonuna kadar devam edecektir. Etkinlik süresince ödeme kısmında Özgürlük, Aslan başlı anahtar ve Havai fişek güllesi paketleri satışta olacaktır. Ayrıca etkinlik...