Reklam vermek için [email protected]

Sorgu için arama sonuçları: Mobile Legends

1. xKehanet

Mobile Legends: Bang Bang Sürüm 1.6.18 Yayınlandı !

Mobile Legends Bang Bang oyununa yeni kostümlerle ve yeni bir destek kahramanı Floryn ile güzel başlangıçlar oldu. Ayrıca artık arayüzümüz ve müzik sistemleri değiştirildi. Bütün bunların detayları hepsi aşağıdaki videodadır:
  2. JackDanieLS741

Bağımlılık Yapacak Oyunlar: Mobile Legends: Bang Bang

...türlerden geliştiriciler bunu sağlamak ve VainGlory’nin mobil pazar için başardıklarına benzer bir plan yapmak zorunda kaldı. Herkese Mobile Legends olan canavarlığı sunuyorum! Mobile Legends: Bang Bang, hareket halindeyken hızlı oyun oturumlarına izin veren çeşitli kahramanlar, hızlı...
  3. qReaTh

Yeni Uygulama Riot Mobile

2019'da LoL+ uygulamasını çıkardığından bu yana dünya çok değişti. Oyun yelpazesi bir hayli genişledi, yeni bir animasyon dizisi çıkarıyorlar ve pek çok League of Legends oyuncusu başka Riot deneyimlerinin de tadını çıkarıyor. Devamlı büyüyen bu ekosistemde gezinmeyi daha kolay kılmak için LoL+...
  4. Fearless

Altın Konu  Mobile Legends - Apk nasıl indirilir?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Mobile Legends Bang Bang apk nasıl indirlir onun hakkında görsel destekler ile kolay bi anlatım hazırladım Umarım begenirsiniz herkese keyifli okumalar dilerim. Mobile Legends Nasıl Bir Oyun ? Mobile Legends Bang Bang, dünya çapında 500 milyondan fazla...
  5. Dr.Legendy

Altın Konu  Mobile Legends Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır ? Hesabı Geri Alma

Merhabalar Turkmmo Bugün sizlere Mobile Legends : Bang Bang'ta hesap kurtarma işlemi nasıl yapılır ? sorusunu cevaplayacağım. MLBB oyuncuları hesaplarını kurtarabilmek için çeşitli yollara başvuruyorlar. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız size tavsiyemiz oyunu indirdiğiniz gibi hesabınızı...
  6. ᴛᴜʀ ᴀʀᴍʏ

Altın Konu  Mobile Legends Bilet Nedir ? Bilet Ne İşe Yarar ?

Mobile Legends Bilet Nedir ? Bilet Ne İşe Yarar? Biletler, Mobile Legends: Bang Bang'de bir tür para birimidir. Mağazadan öğe veya kahraman satın almak veya oyundaki belirli özelliklerin kilidini açmak için kullanılabilen Savaş Puanları veya Elmaslara'dan oluşmaktadır. İşte MLBB'de...
  7. harunkocer

Mobile Legends Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Merhaba Arkadaşlar Birçok kişi bu konudan muzdarip, sizler için araştırıp birşeyler buldum, umarım işinize yarar, iyi okumalar. Mobile Legends Hesabı Nasıl Silinir. Mobile Legends hesabınızı kullanmaktan bıktınız ve bu nedenle hesabınızı iptal etmek (kapatmak) veya hatta devre dışı bırakmak mı...
  8. harunkocer

Mobile Legends kurucusu kimdir?

...Umarım kafanızda soru işareti kalmaz. İyi okumalar Neredeyse her gün, yaratıcısı Moonton hakkında daha fazla bilgi sahibi olmadan Mobile Legends oynuyoruz. Bu MOBA oyunu oyuncuları MOONTON adını bilmelidir. Bir uygulamayı her açtığınızda, bu oyunu yapan firmanın adı görüntülenmelidir...
  9. Dr.Legendy

Altın Konu  Mobile Legends Error 86 Hata Çözümü

Merhaba Turkmmo Mobile Legends : Bang Bang'ta Error 86 hatasını nasıl çözebileceğimizi anlatacağım. Mobile Legends Error 86 sorunu oyuncuların son zamanlarda denk geldiği bir hata olup oyuna girişi engellemektedir. “Mobile Legends : Bang Bang internet bağlantı sorunu” veya“ bağlantınız...
  10. Fearless

Mobile Legends İtem Özellikleri Rehberi Hakkında - 2020

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere, Mobile Legends İtem Özellikleri Rehberi - 2020 Hakkında görsel destekler ile kolay bi anlatım hazırladım Umarım begenirsiniz herkese keyifli okumalar dilerim. Mobile Legends İtemleri,ögeleri ve kahramanları hakkında bilgi verecegim Mobile Legends oyunda...